Wszystkie odcinki

7.

right-arrow 29 minut słuchania

#7 Rozmowy Odkodowane – jak z dobrego specjalisty robi się słabego lidera/menadżera
Problem pojawiający się nie tylko w IT, ale w IT wyjątkowo dotkliwy. Przed szybki wzrost firm IT, często dochodzi do wyciągania liderów z tłumu, a takie działanie bez odpowiedniego przygotowania kończy się katastrofą zarówno dla nowego lidera, jak i jego zespołu.

22 listopada 2021

right-arrow

right-arrow 29 minut słuchania

6.

right-arrow 41 minut słuchania

#6 Rozmowy Odkodowane – Kultura organizacyjna
W poprzednim odcinku zakończyliśmy cykl tygrysa, w którym rozmawiam z gośćmi o pracy w IT w kontekście wartości takich jak Zaufanie, Innowacja, Rozwój, Energia I Odpowiedzialność. Pojawianie się zdefiniowanych wartości to zauważalny trend wśród polskich firm technologicznych. Wywodzi się on ze zrozumienia jak ważna dla organizacji jest spójna kultura organizacyjna. I o kulturze organizacyjnej właśnie będę rozmawiał z człowiekiem, który od ponad 18 lat buduje kulturę organizacyjną w firmie technologicznej. Gościem dzisiejszego odcinka jest Bartosz Łopiński - prezes, dyrektor generalny firmy Billennium od początku jej istnienia.

22 września 2021

right-arrow

right-arrow 41 minut słuchania

5.

right-arrow 47 minut słuchania

#5 Rozmowy Odkodowane – Odpowiedzialność (Cykl Tygrysa cz.5)
W tym odcinku odkryjemy jaka odpowiedzialność ciąży na osobach zarządzających w firmach technologicznych. Jest to zarazem ostatni odcinek cyklu tygrysa, bo ostatnia literka akronimu TIGER to "r" - responsibility, czyli właśnie odpowiedzialność.

26 sierpnia 2021

right-arrow

right-arrow 47 minut słuchania

4.

right-arrow 62 minut słuchania

#4 Rozmowy Odkodowane – Energia (Cykl Tygrysa cz.4)
Mówimy o energii, którą wielu specjalistów IT wykorzystuje również po godzinach pracy występując na konferencjach, grupach społecznościowych, pisząc teksty do blogów. Dzieląc się swoją specjalistyczną wiedzą oddają dużo energii od siebie, ale również czerpią tę energię od odbiorców przygotowanych treści.

16 lipca 2021

right-arrow

right-arrow 62 minut słuchania

3.

right-arrow 36 minut słuchania

#3 Rozmowy Odkodowane – Rozwój (Cykl Tygrysa cz.3)
Kolejny, już trzeci odcinek Cyklu Tygrysa – całkowicie powiązany z trzecią literką akronimu TIGER – „g” od angielskiego Growth czyli rozwój. I o rozwoju rozmawiam z Anką Gołębiowską. Anka doświadczenie budowała pracując oraz zarządzając działami HR i rekrutacji, jest trenerem umiejętności miękkich, a od ponad roku w Billennium pełni rolę szefa działu szkoleń i rozwoju. […]

22 czerwca 2021

right-arrow

right-arrow 36 minut słuchania

2.

right-arrow 98 minut słuchania

#2 Rozmowy Odkodowane – Innowacja (Cykl Tygrysa cz.2)
Kontynuując "Cykl Tygrysa", o innowacjach w IT rozmawiałem z Andrzejem Patyrą - Szefem działu Innowacji w Billennium.

21 maja 2021

right-arrow

right-arrow 98 minut słuchania

1.

right-arrow 97 minut słuchania

#1 Rozmowy Odkodowane – Zaufanie (Cykl Tygrysa cz.1)
Zaufanie jest pierwszą z wartości, która zacznie "Cykl Tygrysa" w naszych rozmowach. Gościmy Łukasza Adamskiego - speca od komunikacji, feedbacku i budowania zespołów. 

18 kwietnia 2021

right-arrow

right-arrow 97 minut słuchania